RU LV
(+371) 67 365 828

Risinājumi

Mūsdienu ekonomikas apstākļos spēj augt un attīstīties tikai tādas tirdzniecības kompānijas, kuras piedāvā saviem pircējiem vispilnīgāko servisu. Turklāt nav svarīgi – jums pieder liela veikalu ķēde vai mazs veikaliņš. Pieprasījums pēc pilnīga servisa un pārvaldības šodien ir jebkura veida mazumtirdzniecības biznesā.

Mēs esam gatavi piedāvāt jums visu nepieciešamo tirdzniecības procesa automatizācijai – no jaunākā tirdzniecības aprīkojuma uzstādīšanas līdz pat veikala automatizācijas sistēmas integrēšanai. Mūsu sistēmas ļaus jums efektīvi vadīt jūsu biznesu, saņemot visu nepieciešamo informāciju par preču kustību, preču krājumiem, peļņu, darbinieku veikumu, pārdošanas dinamiku u.t.t.

Mūsu aprīkojums un uz tā uzstādītās automatizācijas sistēmas vada visu tirdzniecību, sasaistot kopā preces, tirdzniecības aprīkojumu, personālu un drošības sistēmu, tādējādi ļaujot ne tikai kontrolēt un analizēt visu procesu tiešsaistē, bet arī plānot iepirkumus un pārdošanas, kas ļauj optimizēt visa uzņēmuma darbību, samazināt izdevumus un palielināt preču apgrozījumu, kā arī peļņu. Šāda sistēma vienlīdz labi piemērota gan auto rezerves daļu veikalam, gan arī fitnesa klubam vai jebkuram citam mazumtirdzniecības uzņēmumam.

Mūsu pakalpojumos ietilpst:

  • nepieciešamā programmnodrošinājuma un aparatūras izvēle un piegāde;
  • programmnodrošinājuma pieslēgšana un konfigurēšana;
  • lietotāju apmācība darbam ar programmām un aprīkojumu;
  • serviss un klientu atbalsts visā garantijas laikā.

Izmantojot jaunākos IT risinājumus mēs palīdzēsim jums radīt jūsu veiksmes stāstu!

Jums ir jautājumi? Zvaniet mums, un mūsu specialisti ar prieku sniegs jums konsultāciju un palīdzēs piemeklēt tieši jūsu biznesam nepieciešamo risinājumu!