RU LV
(+371) 67 365 828

Par mums

Brio Engineering

RISINĀJUMI RESTORĀNIEM UN KAFEJNĪCĀM

Jūs paaugstināt sava biznesa efektivitāti un gūstat lielāku peļņu ar katru pogas spiedienu. Kompānija Brio piedāvā jums gatavus risinājumus uz pasaules lielāko viesmīlības industrijas zīmolu aprīkojuma bāzes. Pienācis laiks arī jums izvēlēties uzticamāko sistēmu savu restorānu automatizācijai!

PAR BRIO ENGINEERING

Kompānija BRIO ir līderis Latvijas tirgū, kas piedāvā kompleksus IT risinājumus restorāniem, DUS, veikaliem un mazumtirdzniecības veikalu ķēdēm. Mēs esam pasaules lielāko ražotāju, tādu kā NCR Orderman, LRS, Bixolon, Partnertech un citu, produkcijas izplatītāji. Mēs esam gatavi izstrādāt jebkuru efektīvu programmatūras-aparatūras risinājumu, ņemot vērā jūsu biznesa specifiku.

BRIO – 25 veiksmīgas darbības gadi Baltijā un Eiropā. Mēs ar prieku palīdzēsim arī jūsu biznesam kļūt stabilākam un pelnošākam!

RISINĀJUMI MAZUMTIRDZNIECĪBAI

Inovācijas un uzticamība padara mūsu POS-termināļus un mazumtirdzniecības sistēmas par pieprasītākajām tirgū jau vairāk kā 25 gadu garumā. Vadošie IT risinājumi un individuāla pieeja palīdz ikvienam no mūsu klientiem radīt savu veiksmes stāstu!

RISINĀJUMI DUS

Vairāk peļņas. Mazāk risku. Lielāka efektivitāte un kontrole. To visu un vēl daudz ko citu jūs varēsiet iegūt integrējot savās degvielas uzpildes stacijās mūsu IT risinājumus. Iepazīstieties – jauns, efektīvs darbības modelis jūsu biznesam!