RU LV
(+371) 67 365 828

Risinājumi

Vairāk peļņas. Mazāk risku. Lielāka efektivitāte un kontrole. To visu un vēl daudz ko citu jūs varēsiet iegūt, integrējot savās degvielas uzpildes stacijās mūsu IT risinājumus. Iepazīstieties – jauns, efektīvs darbības modelis jūsu biznesam!

Brio DUS pārvaldes sistēmas – vienas no nedaudzajām, kuras ļauj jums ne tikai pārdot degvielu, bet arī pārvaldīt visus DUS piedāvātos servisus: veikalu, pakalpojumus un sabiedrisko ēdināšanu. Mēs varam piemeklēt jums risinājumus, kas spēs pilnībā automatizēt jūsu DUS darbību, nodrošinot diennakts servisu pašapkalpošanās termināļos, vai arī ieviesīsim īpašus risinājumus, tādus kā darbs ar lojalitātes un korporatīvajām kartēm.

Mūsu sistēmās iekļautas visas nepieciešamās komponentes: no universālā kontrollera līdz pat programmnodrošinājumam front un back ofisiem un perifērajām iekārtām. Tās ļauj pilnībā automatizēt jūsu biznesu – pārvaldīt cenas un asortimentu, noliktavu, piegādātāju pasūtījumus un iekšējos maksājumus ar kredītkartēm, kā arī sniedz izvērstu atskaišu sistēmu.

Jums ir jautājumi? Zvaniet mums, un mūsu specialisti ar prieku sniegs jums konsultāciju un palīdzēs piemeklēt tieši jūsu biznesam nepieciešamo risinājumu!